Must terasest tool antiikse pähklipuu istme ja seljatoega | Adexa GS65VWSWB
EAN: 5056465030651
Algne hind oli: 193,49 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)
Istutage oma külalised mugavalt ja stiilselt selle söögikõrguse musta mantlitooliga, millel on puidust iste ja seljatugi! Disain on nii vastupidav kui ka stiilne, andes igale ruumile kaasaegse ilme. Selle usaldusväärne ja kaasaegne disain tagab, et kasutate seda standardkõrgusega tooli oma pubis või restoranis aastaid. Tooli seljatugi on kujundatud spetsiaalselt teie külaliste mugavuse jaoks, säilitades samal ajal kaasaegse ja sujuva stiili.
| Sügavus | 485 mm |
| Kõrgus | 830 mm |
| Laius | 440 mm |
| Kaal | 3,5 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Materjal | Pulbervärvitud teras (raam) / Puit (istme ja seljatoe osa) |
| Värv | Must raam / Antiikpähkli iste / Antiikpähkli seljatugi |
| Kõrgus (istme) | 495 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist kaupade riiul 1524x508x305mm 750kg kandevõimega | Adexa DR15230
In stock
Algne hind oli: 266,00 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)alumiiniumist pukkraam 1524x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR15220
In stock
Algne hind oli: 208,73 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)EPP Isolatsiooniga Toidutranspordi kast / Termokast 32 liitrit, komplektis 2xGN1/2 nõud kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP212
In stock
Algne hind oli: 191,96 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Luksuslik Padjapüür 100% Puuvill 50x60cm 300TC Valge | Siexa PCC5060W
In stock
Algne hind oli: 11,86 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Must Terasest Tool Musta Puidust Istme ja Musta Seljatoega | Adexa GS694BWSBB
In stock
Algne hind oli: 159,25 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)nõudepesumasina korvikäru roostevaba teras 9 taset 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Algne hind oli: 406,44 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)Professionaalne Koristuskäru 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Algne hind oli: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)riiuliüksus 4 astet 1000 kg 1500x600x1800 mm Pulbervärvitud teras Must | Adexa WH15060180A4
In stock
Algne hind oli: 467,20 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Roheline põimitud tõkestustross hõbedaste otstega 1,5 m | Adexa BR01GS
In stock
Algne hind oli: 33,96 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Tool PU nahast iste Helehall | Adexa GSYH003LG
In stock
Algne hind oli: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)
