2-astmeline Soojendusega Vitriin 650x464x645mm lauapealne | Adexa HW2D2
EAN: 5056850806052
Algne hind oli: 1065,67 €.458,24 €Current price is: 458,24 €. (ei sis. KM)
Tõhusalt esitle oma soojendatud pirukaid, pasteete ja vorstirulle selle soojendusega vitriiniga.
Roostevabast terasest ja klaasist disain annab klientidele 360° vaate sinu parimale soojendatud toiduvalikule, ideaalne kohvikutele, catering-teenustele, kiosklitele, mugavuspoodidele, pubidele ja baaridele, restoranidele ja kohvikutele, supermarketitele, delikatesstoodetele ning teistele professionaalsetele toitlustusasutustele.
Dokumendid
Detailsema info saamiseks vaata jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 464 mm |
| Kõrgus | 646 mm |
| Laius | 650 mm |
| Kaal | 27kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 0,5 m² |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 540W |
| Uksed | 2 tõstetavat ust |
| Riiulid | 2 |
| Kaasas | 4 Gastronormi konteinerit GN 1/2 sügavusega 50mm (325x265x50mm) |
| Temperatuur | +30°C kuni +85°C |
| Valgustus | LED |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Elektriline Marmiit GN1/1 Roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301BE
In stock
Algne hind oli: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Vürtside Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 3Xgn1/9-100Mm Panne Ning Kaanega Peaosasid | Adexa Chrlf04B2
In stock
Algne hind oli: 278,56 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
