Professionaalne Gelato ja Jäätise Serveerimislett, 7 vanniga, Sirge esiosa, Must | Adexa DW7B
EAN: 5056850806021
Algne hind oli: 6033,23 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (ei sis. KM)
Hoia ja esitle jäätist stiilselt selle jäätise kuvamisletiga. Tugevast ja atraktiivsest anodeeritud alumiiniumist ning klaasist konstruktsiooniga lett on hügieeniline ja lihtsasti ligipääsetav abistava teeninduse jaoks. Saad kaunilt kuvada, korraldada ja müüa mitmesuguseid maitsvaid gelato pakkumisi.
Dokumendid
Palun vaata üksikasjalikku teavet jaotise ‘Spetsifikatsioon‘ alt.
| Sügavus | 850 mm |
| Kõrgus | 1300 mm |
| Laius | 1052 mm |
| Versioon | Sirge esikülg |
| Mahutavus | 7 vannit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Värv | Must |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | -12°C kuni -22°C |
| Valgustus | Jah |
| Võimsuse tarbimine | 4142 kWh/aastas |
| Ekraani pindala (m²) | 1.6 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
