Roostevabast terasest riiulid, ruudukujulised jalad, 4 aukudega riiulit | Adexa QHSSP1805
Algne hind oli: 493,21 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (ei sis. KM)
See tugeva konstruktsiooniga roostevabast terasest äririiul sobib ideaalselt ladustamisaladele, restoranide köökidesse või igale tühjale seinale, kus lisaruumi vajatakse. See tööstuslik riiulisüsteem on valmistatud vastupidavast roostevabast terasest, tagades maksimaalse vastupidavuse. Olenemata sellest, kas teil on restoran, ladu, haigla või hotell, vastab see riiulikomplekt kindlasti teie vajadustele.
Iga tugevdustega riiul on testitud kuni 200 kg ühtlaselt jaotatud kaalule.
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 500 mm |
| Kõrgus | 1550 mm |
| Laius | 1200 mm |
| Kaal | 21 kg |
| Tüüp | Siledad riiulid ventilatsiooniavadega |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Jalad | Reguleeritav |
| Riiulid | 4 (ei ole reguleeritav) |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Maksimaalne koormus | 200 kg/riiul |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bistro söögitool Plastik Must Sees & Väljas | Adexa WW6044B
In stock
Algne hind oli: 112,03 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)EPP Isolatsiooniga Toidutranspordi kast / Termokast 32 liitrit, komplektis 2xGN1/2 nõud kaane ja käepidemega | Adexa WHEPP212
In stock
Algne hind oli: 191,96 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Ergonoomiline Kaelapadi Memoryfoam Bambu Mälumaht 50x31cm 250GSM | Siexa MFP50311
In stock
Algne hind oli: 11,64 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Köisepost pallikujulise otsaga 320x1000mm kuldne | Adexa GBP02B
In stock
Algne hind oli: 65,62 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Kokkupandav roostevabast terasest bistroo laud 600x600x700mm | Adexa WHBT6060
In stock
Algne hind oli: 196,82 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Must Terasest Tool Musta Puidust Istme ja Musta Seljatoega | Adexa GS694BWSBB
In stock
Algne hind oli: 159,25 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Must terasest tool triivpuidust istme ja seljatoega | Adexa GS65VDWSDWB
In stock
Algne hind oli: 210,82 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)nõudepesumasina korvikäru roostevaba teras 9 taset 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Algne hind oli: 406,44 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)riiulitega üksus 4 tasandit 1000kg 1800x450x1800mm Pulbervärvitud teras Must | Adexa WH18045180A4
In stock
Algne hind oli: 415,12 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)serveerimis-/teenindus-/kärutõstuk Roostevabast terasest 3-kihiline 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Algne hind oli: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Söögitool PU nahkistmega Naturaalne | Adexa GSYH003N
In stock
Algne hind oli: 175,05 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)
