Kaubanduslik jääkast kahe plastikkandiku ja kaanega roostevaba teras 30 liitrit | Adexa CIBT1924
EAN: 5056850814033
Algne hind oli: 732,46 €.311,22 €Current price is: 311,22 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist „Tehnilised andmed”.
| Sügavus | 482 mm |
| Kõrgus | 937 mm |
| Laius | 610 mm |
| Kaal | 22kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 30 liitrit |
| Jalad | Reguleeritav |
| Materjal | Roostevaba teras & tsingitud jalad |
| Kaasas | Filtri ja voolik |
| Pritsmekaitse / Äär | 100 mm |
| Kaan | Liug |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Algne hind oli: 274,61 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 2 Ust 1500Mm Sügavus 600Mm | Adexa Psd150602D
In stock
Algne hind oli: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Algne hind oli: 356,83 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
Algne hind oli: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
