Topelt fritüür 10 + 10 liitrit 3kW lauapealne | Adexa WH122A
EAN: 5056465037834
Algne hind oli: 416,01 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
Professionaalne topeltpaagiga sügavpraadija suure soodushinnaga. See kvaliteetne lauapealne praadija sobib kiirtoidukohtadele, restoranidele, kohvikutele, poodidele ja teistele väikestele toitlustusasutustele. Kerge, et seda oleks lihtne liigutada. Sobib ideaalselt nii kaubanduslikuks kui koduseks kasutamiseks.
- 10 + 10 liitrit
- Ülekuumenemise kaitse
- Isolatsiooniga korvi käepide
- Temperatuur: 60°c kuni 200°c
- Kaasa 2 korvi
- Võimsus: 3kW + 3kW
- Korvi mõõtmed: 210x200x150mm
- Paagi mõõtmed: 325x265x200mm
- Kaal: 6.2kg
- 1.5M kaabel
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Kaal | 6,2 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 3000W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Korvi suurus | 210x200x150 mm |
| Temperatuur | +60°C kuni +200°C |
| Korvid | 2 |
| Mahutavus (paak) | 2 x 10 liitrit |
| Mõõtmed (paak) | 325x265x200 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Chafer kaanega GN1/1 roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301B
In stock
Algne hind oli: 322,33 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit GN1/1 Roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301BE
In stock
Algne hind oli: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Lauapealne friikartulite anum Roostevabast Terasest | Adexa FFS01A
In stock
Algne hind oli: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja 1 sahtel 1kW | Adexa HW81
In stock
Algne hind oli: 719,21 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
