Kahe auguga induktsioonpliit 2 x 3,5 kW | Adexa CX008
EAN: 5056850815160
Algne hind oli: 807,60 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)
Lisateabe saamiseks vaadake jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 390 mm |
| Kõrgus | 113 mm |
| Laius | 710 mm |
| Kaal | 10,6 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 380-400V / 3 faasi |
| Võimsus | 2 x 3500W |
| Materjal | Roostevaba teras & poleeritud must kristallplaat |
| Mõõtmed (plaat) | 2 x 280x280mm |
| Temperatuur | +60°C kuni +240°C |
| Programmid | 10 temperatuuri- ja võimsustaset |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Taimer | 0 kuni 240 minutit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Algne hind oli: 169,84 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)
