Kaubanduslik induktsioonwok 5kW 3 faasi | Adexa C08DA
EAN: 5056850815139
Algne hind oli: 560,49 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotise ‘Spetsifikatsioon‘ alt.
| Sügavus | 500 mm |
| Kõrgus | 205 mm |
| Laius | 405 mm |
| Kaal | 8,6 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 380-400V / 3 faasi |
| Võimsus | 5000W |
| Materjal | Roostevaba teras & poleeritud must kristallplaat |
| Temperatuur | +60°C kuni +240°C |
| Programmid | 9 temperatuuri- ja võimsustaset |
| Kontrollid | Nupp |
| Taimer | 0 kuni 240 minutit |
| Diameeter (küpsetusala) | 277 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)
