Professionaalne Kombiahi Elektriline 10 x GN1/1 & 600x400m Elektromehaanilised Juhtimisseadmed Otsene Aur | Tecnoeka MKF1016S
Algne hind oli: 7541,61 €.3242,90 €Current price is: 3242,90 €. (ei sis. KM)
Premium kvaliteediga ärikasutuse kombiahi valmistatud Itaalias. Professionaalne elektriline kombiauruti otsese auruga. Mõeldud ja konstrueeritud keskmise ja suure restorani, pagaritöökodade ja kondiitriäride jaoks, kes vajavad ahju, mis pakub professionaalset jõudlust ruumisäästlikus pakendis. Pitsad, leib ja peened küpsetised: kasuta seda suurte koguste küpsetamiseks ilma väärtuslikku aega kaotamata. Mitte rääkides lasanjest, gratineeritud köögiviljadest, liharoogadest ja kalaroogadest ning lihast, mis vajab aeglast küpsetamist. Selle kõrge jõudlus teeb sellest ideaalse kaaslase igale pagar- ja kondiitritööstuse professionaalile. Tugev ja usaldusväärne, annab sulle võimsa vabaduse kohandada küpsetamist vastavalt erinevatele vajadustele tänu otsese auru valikule.
- Roostevabast terasest küpsetuskamber
- Aur: otsene aur, mida juhitakse nupuga (5 taset)
- 10 resti/panni hoidikut
- Uks inspekteerimisakna ja sellega
- Reguleeritavad uksehinged
- Kiire külgtoetuste kinnitamine
- Integreeritud tihend
- Virnastatav
- Sisekomponentide sundjahutussüsteem
- IPX 4
- Käsitsi pesemise seadistus
- CB sertifikaat
- Võimsus: 15,5 kW
- 3 kahepoolset mootorit
Dokumendid
- Klõpsake siin kasutusjuhendi allalaadimiseks
- Klõpsake siin paigaldus- ja hooldusjuhendi allalaadimiseks
- Klõpsake siin tehnilise info allalaadimiseks
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 1041 mm |
| Kõrgus | 1130 mm |
| Laius | 850 mm |
| Kaal | 140,4 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 10 x GN1/1 / 600x400mm (alused ei kuulu komplekti) |
| Toiteallikas | 400V / 3 faasi |
| Võimsus | 15500W |
| Jalad | Reguleeritav |
| Alus/Resti suurus | GN1/1 / 600x400mm (alused ei kuulu komplekti) |
| Aluse/riiuli vahe | 80 mm |
| Temperatuur | +100°C kuni +270°C |
| Kontrollid | Elektromehaaniline |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | AISI 304 roostevaba teras |
| Aur / Niisutamine | Otseaur 5 sammuga |
| Ventilaator | 3 kahepoolset |
| Ahju tüüp | Pagaritööstus ja gastronoomia |
| IPX reiting | IPX4 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik poti pesuvalamu roostevabast terasest 1 kauss Pritsmekaitse 1200x600x900mm Ruudukujulised jalad | Adexa PSA12060
In stock
Algne hind oli: 569,10 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (ei sis. KM)Põlvepadi Bambus Memoryfoam 25x24cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Algne hind oli: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Professionaalne roostevabast terasest haudepott kaanega, 9,0 liitrit | Adexa SE12617
In stock
Algne hind oli: 66,34 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu GN 1/1 sügavus 100 mm | Adexa E8011100-8114
In stock
Algne hind oli: 27,38 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu Kaane GN1/6 | Adexa E8016000C-816L
In stock
Algne hind oli: 11,43 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Algne hind oli: 96,73 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Söögitool PU nahkistmega Naturaalne | Adexa GSYH003N
In stock
Algne hind oli: 175,05 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Teenindus-/Serveerimis-/Koristuskäru Kapiga Roostevaba Teras 3 Tasandit 860X540X940Mm | Adexa Rst3Ac
In stock
Algne hind oli: 422,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Terrassilaud Nelinurkne Tumehall 1100x580x745 mm | | Adexa XDT317
In stock
Algne hind oli: 44,83 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)
