Kaubanduslik Churro Tegija 1.75kW 8 churro pulka | Adexa HX2218
EAN: 5056850821611
Algne hind oli: 413,92 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotise ‘Tehnilised andmed‘ alt.
| Sügavus | 400 mm |
| Kõrgus | 230 mm |
| Laius | 300 mm |
| Kaal | 16kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 8 churro pulka |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1750W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Taimer | Jah |
| Materjal (küpsetuspind) | Kõva emailiga kaetud malm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Chafer kaanega GN1/1 roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301B
In stock
Algne hind oli: 322,33 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Vürtside Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 3Xgn1/9-100Mm Panne Ning Kaanega Peaosasid | Adexa Chrlf04B2
In stock
Algne hind oli: 278,56 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
