Kaasiga haamerdatud hautamispott kolmekihiline 220x135mm 5,1 liitrit vask | Adexa C0310008C
EAN: 5056850818697
Algne hind oli: 110,25 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Kõrgus | 135 mm |
| Kaal | 1,9 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 5,1 liitrit |
| Materjal | Roostevaba teras ja alumiinium |
| Värv | Vask |
| Kaan | Kaasa |
| Diameeter | 220 mm |
| Induktsiooniga ühilduv | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit GN1/1 Roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301BE
In stock
Algne hind oli: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja 1 sahtel 1kW | Adexa HW81
In stock
Algne hind oli: 719,21 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
