Haamriga hautamispott kaanega, kolmekihiline 220x135mm 5,1 liitrit hõbedane | Adexa C0310008S
EAN: 5056850818703
Algne hind oli: 100,38 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Kõrgus | 135 mm |
| Kaal | 1,9 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 5,1 liitrit |
| Materjal | Roostevaba teras ja alumiinium |
| Värv | Hõbe |
| Kaan | Kaasa |
| Diameeter | 220 mm |
| Induktsiooniga ühilduv | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Lauapealne friikartulite anum Roostevabast Terasest | Adexa FFS01A
In stock
Algne hind oli: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Algne hind oli: 169,84 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja 1 sahtel 1kW | Adexa HW81
In stock
Algne hind oli: 719,21 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
