1000 tk komposteeritavad kohvitopsid, ühekihilised, 12oz/355ml, valged | Adexa PCSW12W
EAN: 5056850800494
Algne hind oli: 130,10 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)
Ühekordsed kohvitopsid, valmistatud PE (polüetüleen) kaetud paberist, mis tagab väga tugeva niiskuse ja rasva barjääri.
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Kõrgus | 121 mm |
| Kaal | 11,5 kg (1000 tk) |
| Tüüp | Ühekordne sein |
| Mahutavus | 12oz/355ml |
| Materjal | PE (polüetüleen) kaetud paber |
| Värv | Valge |
| Paksus | 300gsm+18PE |
| Diameeter (põhi) | 53 mm |
| Läbimõõt (ülemine) | 80 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
10-tolline mittenakku sügav pitsapann | Adexa DPP10N
In stock
Algne hind oli: 29,49 €.10,81 €Current price is: 10,81 €. (ei sis. KM)10-tolline sügav pitsa pann | Adexa DPP10
In stock
Algne hind oli: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Eksklusiivne padjapüür valge 100% puuvill 40x60cm 300TC | Siexa PCC4060W
In stock
Algne hind oli: 12,03 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Elektriline keedupind 4 plaati 7,0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Algne hind oli: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (ei sis. KM)Maitseaine-/Kastmepump-Dispenser 4X2-Liitrine Roostevaba Teras | Adexa Nhp004
In stock
Algne hind oli: 426,17 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Munakeetja Roostevaba teras 6 hoidjat | Adexa EEBS6
In stock
Algne hind oli: 275,55 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Panini Kontaktgrill, Ühekordne sile | Adexa EG01B
In stock
Algne hind oli: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)Professionaalne ahjukinnas, eriti pikk, silikoonist, must | Adexa BHSC01B
In stock
Algne hind oli: 16,67 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Prügikasti Kapp Roostevaba Teras | Adexa Wrsb7070H
In stock
Algne hind oli: 807,02 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Seina nurgariiul Roostevaba teras 600x600x250mm | Adexa WSCN6030
In stock
Algne hind oli: 100,96 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Valamu Roostevabast Terasest 1800X700X900Mm 3 Kaussi, Pritsmekaitse | Adexa Dsa345
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)
