15-kihiline riiuli/aluse/vormi kärukäru roostevabast terasest 30xGN1/1 aluse mahutavus | Adexa RT2115
EAN: 5056465017478
Algne hind oli: 539,98 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)
See kvaliteetne professionaalne riiulikärukas sobib ideaalselt suure hulga kommertsgastronoomia sahtlite või pannide virnastamiseks ja hoiustamiseks. Selle 15 korrust on paigaldatud neljale ratastele, mis võimaldavad hõlpsat liikumist teie restoranis, pagarikojas või sarnases toitlustusettevõttes.
- Mahutavus: 15 rida, mahutab 30 x GN1/1 sahtlit
- Mõõtmed: 590x670x1735mm
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 670 mm |
| Kõrgus | 1735 mm |
| Laius | 590 mm |
| Kaal | 23kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 30 x GN1/1 |
| Rattad | Piduritega |
| Materjal | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Saabub lattu 1–4 nädala pärast
B KIRJE Külmik Püstikapp 685 liitrit Roostevaba teras Üksik uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R650V B GRADE
Available on backorder
Algne hind oli: 1307,25 €.562,12 €Current price is: 562,12 €. (ei sis. KM)
