Belgia Vahvlimasin 1.6kW 2 vahvlit Lauapealne | Adexa HWB3 – LEIUNURK
Algne hind oli: 214,80 €.105,32 €Current price is: 105,32 €. (ei sis. KM)
Valmista maitsvaid ja krõbedaid vahvleid kiirelt ja lihtsalt selle ristkülikukujulise vahvlirauaga. Äratage oma hotellikülastajad värskelt küpsetatud vahvlite lõhnaga või lisage oma restorani magustoidubufeele atraktiivne vahvlijaam. Täiuslik iseteenindusega hommikusöögibufeedeks, hotelli hommikusöögibaarideks, sööklateks või igasuguseks restoraniks või toitlustusasutuseks, mis pakub menüüs vahvleid. Taimeriga Küpsetamise ja toite indikaatortuled Mehaaniline temperatuuri juhtimine Palun vaadake jaotisest “Spetsifikatsioon” üksikasjalikumat teavet.
| Sügavus | 355 mm |
| Kõrgus | 250mm |
| Laius | 290mm |
| Kaal | 10 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2 ristkülikukujulist Belgia vahvlit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1600W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Materjal (keetmisala) | Kõva emailiga kaetud malm |
Laos
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Ribidega, Keskmine, 1 Tsoon, 3Kw Elektriline | Adexa Wheg818Afr
In stock
Algne hind oli: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Lauapealne friikartulite anum Roostevabast Terasest | Adexa FFS01A
In stock
Algne hind oli: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Algne hind oli: 169,84 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)
