Elektriline kallutav brattpann 65 liitrit 11kW | Adexa Hotmax 700 EP722
EAN: 5056465069453
Algne hind oli: 6057,19 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (ei sis. KM)
See professionaalne kallutatav bratt-pann on raskeveokaupadele mõeldud kommertsköögiseade, mis suudab täita kuni kaheksa küpsetusfunktsiooni: hautamine, keetmine, aurutamine, pošeerimine, hautamine, röstimine ja praadimine.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 800 mm |
| Kaal | 139 kg |
| Garantii | Garantii puudub. Tagastust ei aktsepteerita. |
| Tüüp | Põrandal seisev |
| Mahutavus | 65 liitrit |
| Toiteallikas | 400V / 3 faasi |
| Võimsus | 11000W |
| Materjal | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3Xgn1/2 Mahutit Ja Kaaned Äravoolukraan | Adexa Br08045
In stock
Algne hind oli: 321,86 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Elektrifritüür kahe anumaga 14 liitrit 2,5+2,5 kW lauapealne | Adexa WHCD171
In stock
Algne hind oli: 275,22 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Elektriline keedupind 4 plaati 7,0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Algne hind oli: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Gaas-Grill 1 Tsoon 4,8 Kw Lauapealne | Adexa Hotmax 600 Ggl604
In stock
Algne hind oli: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Ribidega, Keskmine, 1 Tsoon, 3Kw Elektriline | Adexa Wheg818Afr
In stock
Algne hind oli: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)Infrapuna Toidu & Krõpsusoojendaja Gn1/2 | Adexa Xdifcw8
In stock
Algne hind oli: 446,37 €.185,83 €Current price is: 185,83 €. (ei sis. KM)Kahekordne Elektriline Friteerija 32 liitrit 10kW Vabalt Seisev | Adexa HEF162C
In stock
Algne hind oli: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kahene Fritüür Elektriline 8+8 liitrit 2,5+2,5kW Lauapealne | Adexa WHCDFD
In stock
Algne hind oli: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Praeplaat ja Fritüür Combo 760x630x460mm 2.8+3kW Elektriline | Adexa HEG908
In stock
Algne hind oli: 833,68 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Väike Ühtlane Elektriline Praepann 1 tsoon 2kW | Adexa WHEG810AF
In stock
Algne hind oli: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)
