Elektriline kondensatsioonikubu 6 ja 10 aluse kombiahjudele | Tecnoeka MKKC610S
EAN: 8059174312381
Algne hind oli: 2053,67 €.864,80 €Current price is: 864,80 €. (ei sis. KM)
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 942 mm |
| Kõrgus | 308 mm |
| Laius | 500 mm |
| Kaal | 19kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 600W |
| Ühilduv | MKF616S & MKF1016S |
| Kontrollid | Ahi kaudu |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | AISI 304 roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Ahju Baguette / Prantsuse Leiva Küpsetusplaat Alumiinium 600x400x80mm | Adexa FBR6040
In stock
Algne hind oli: 65,34 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Emailiga kaetud ahju küpsetusplaat GN1/2 325x265x20mm | Adexa WH441213
In stock
Algne hind oli: 27,82 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (ei sis. KM)Emailitud ahju küpsetusplaat GN1/1 530x325x65 mm | Adexa WH441212
In stock
Algne hind oli: 55,73 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Keskmise Võimsusega Mikrolaineahi Koos Grilliga 38 Liitrit 1500W Digitaalne | Adexa D100N38
In stock
Algne hind oli: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Pitsasõel 10"/25cm | Adexa PS25
In stock
Algne hind oli: 11,56 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest gastronoomikanõu käepidemega GN1/6 sügavus 200mm | Adexa 8168H
In stock
Algne hind oli: 27,23 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronõu Käepidemega GN1/1 Sügavus 20mm | Adexa 81120H
In stock
Algne hind oli: 23,09 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN nõu Perforeeritud GN1/3 Sügavus 20mm | Adexa 81320P
In stock
Algne hind oli: 16,13 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu Nõu Käepidemega GN1/1 Sügavus 150mm | Adexa 8116H
In stock
Algne hind oli: 46,28 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu Pann Käepidemega GN1/4 Sügavus 20mm | Adexa 81420H
In stock
Algne hind oli: 11,78 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu Perforeeritud Pann GN1/1 Sügavus 150mm | Adexa 8116P
In stock
Algne hind oli: 55,07 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest GN-nõu Perforeeritud Pann GN1/3 Sügavus 150 mm | Adexa 8136P
In stock
Algne hind oli: 34,12 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)
