Gaas-grillplaat Sile/Ribidega Kroomkattega 2 tsooni 9,6 kW Lauapealne | Adexa Hotmax 600 GG606SG
EAN: 5056465070121
Algne hind oli: 1809,79 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (ei sis. KM)
Professionaalne grill, mis sobib hästi enamikule toitlustusasutustele nagu restoranid, hotellid. See grill on kogu ulatuses tugeva konstruktsiooniga. Hea hinna ja kvaliteedi suhtega toode, mis pakub palju küpsetuspinda ning võimaldab hõlpsasti grillida või madalal õlis praadida erinevaid toite, nagu burgereid, köögivilju, mune ja muid liha.
- Kere ja paneelid roostevabast terasest.
- Kroomkattega.
- Peegelpind.
- 1/2 sile ja 1/2 sooniline pind.
- Roostevabast terasest põletiga, piezo süüde, turvaventiil ja termopaar (kui leek kustub, gaas katkeb).
- Seadistatud maagaasile (G20). Propaanigaasi otsikud kaasas (G30).
Lisateabe saamiseks vaadake jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 265 mm |
| Laius | 600 mm |
| Kaal | 55kg |
| Garantii | 12 kuud varuosade garantii |
| Tarbimine G20/G25 (maagaas) m³/h | 1 |
| Gaasi sisselaskeklapp | 1/2" |
| Tüüp | Lauaplaat |
| Versioon | 1/2 sile, 1/2 sooniline ülaosa (kroomkate) |
| Toiteallikas | Gaas (maagaas/vedelgaas) |
| Võimsus | 2 x 4800W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Tsoonid | 2 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Chafer kaanega GN1/1 roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301B
In stock
Algne hind oli: 322,33 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Algne hind oli: 169,84 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, Hõbedane | Adexa A65121505
In stock
Algne hind oli: 130,66 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Vürtside Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 3Xgn1/9-100Mm Panne Ning Kaanega Peaosasid | Adexa Chrlf04B2
In stock
Algne hind oli: 278,56 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
