Induktsioonpliit sisseehitatud ja eraldiseisev 350x350x110mm 3.5kW | Adexa C01D
Algne hind oli: 256,04 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)
See sisseehitatav buffet induktsioonsoojendi sobib ideaalselt toitude hoidmiseks pidulikes saalides, luksuslikes cateringüritustes või teie hotelli buffet’is! Sellel induktsioonpliidil on hõlpsasti loetav ekraan koos kuumutusindikaatori ja ühe nupuvajutusega sisse-/väljalülitusnupuga. Kuna see seade kasutab induktsiooni, kõrvaldab see ohtusid, mis kaasnevad avatud leegiga või paljastatud põletiga töötamisega suurtes ruumides. Samuti soodustab see teie töötajatele jahedamat töökeskkonda, kui nad valmistavad külalistele maitsvaid roogasid.
- Elektrooniline ülekuumenemiskaitse
- Panniandur
- Automaatne väljalülitumise turvalisus
- LED-ekraan
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 350 mm |
| Kõrgus | 110 mm |
| Laius | 350 mm |
| Kaal | 4,6 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Tüüp | Paigaldatav või iseseisev |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 3500W |
| Materjal | Roostevaba teras & poleeritud must kristallplaat |
| Mõõtmed (plaat) | 300×300 mm |
| Temperatuur | +60°C kuni +240°C |
| Programmid | 9 temperatuuri- ja võimsustaset |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Taimer | 0 kuni 240 minutit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Lauapealne friikartulite anum Roostevabast Terasest | Adexa FFS01A
In stock
Algne hind oli: 110,60 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Algne hind oli: 169,84 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja 1 sahtel 1kW | Adexa HW81
In stock
Algne hind oli: 719,21 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Vürtside Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 3Xgn1/9-100Mm Panne Ning Kaanega Peaosasid | Adexa Chrlf04B2
In stock
Algne hind oli: 278,56 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
