Kaubanduslik induktsioonpliit põrandale 4 x 3.5kW | Adexa CX140D
Algne hind oli: 1433,91 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 740 mm |
| Kõrgus | 900 mm (+150 mm pritsesein) |
| Laius | 700 mm |
| Kaal | 50 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 380-400V / 3 faasi |
| Võimsus | 4 x 3500W |
| Jalad | 4 reguleeritavat |
| Materjal | Roostevaba teras & poleeritud must kristallplaat |
| Mõõtmed (plaat) | 4 x 280x280mm |
| Pritsmekaitse / Äär | 150 mm |
| Temperatuur | +60°C kuni +240°C |
| Programmid | 10 temperatuuri- ja võimsustaset |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Taimer | 0 kuni 240 minutit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
B KVALITEEDIGA Kaubanduslik Elektriline Grill 728x393mm 2 tsooni 4.4kW | Adexa WHEG820AF B KVALITEET
In stock
Algne hind oli: 408,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)B KVALITEET Professionaalne induktsioonpliit 8kW | Adexa AMCD801 B KVALITEET
In stock
Algne hind oli: 1820,38 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (ei sis. KM)Demo kommertslik elektriline pitsahäll 2 kambriga 1+1 pitsat x 30cm 400°C Digitaalsed juhtnupud 5.2kW 230V | Adexa PS442E
In stock
Algne hind oli: 580,42 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik bain-marie 6xGN1/2 anumad ja kaaned äravoolukraan | Adexa BR17045
In stock
Algne hind oli: 422,00 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik elektripitsaahi 2 kambriga 400x400mm 350°C mehaaniline juhtimine 3.9kW 230V | Adexa PS442
In stock
Algne hind oli: 587,22 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik Slushimasin 3 x 15 liitrit | Adexa XRJ15L3
In stock
Algne hind oli: 3459,76 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik toidusoojendaja 3 sahtlit 3kW | Adexa HW83
In stock
Algne hind oli: 1817,40 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik töölaud roostevabast terasest alumise riiuli ja äärega 1800x600x900/1000mm | Adexa WT60180
In stock
Algne hind oli: 532,19 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik topeltfiltri kohvimasin käsitsi täitmisega 2×2.2 liitrit termoskannud | Adexa DRP386
In stock
Algne hind oli: 1116,14 €.466,89 €Current price is: 466,89 €. (ei sis. KM)Laualeht Display Külmik 58 liitrit 2 riiulit Must 1 tasane uks | Adexa CL58B
In stock
Algne hind oli: 784,46 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Professionaalne gaasipliit 36 põletiga 24kW GN2/1 gaasiahjul 8kW | Adexa Hotmax 700 GR763
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Tammepuust tool naturaalvärviga, hele punutud köisest iste | Adexa GS60575NBE
In stock
Algne hind oli: 425,84 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
