Kaubanduslik kahefiltriline käsitsi täidetav kohvimasin 4 klaaspurki 4 kuumutusplaadiga | Adexa DRB686P
Algne hind oli: 618,93 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse kahefiltrilise kohvimasinaga. See toitlustuseks mõeldud topelt käsitsi täidetav masin on loodud avalikes kohtades, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistamist lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorites, konverentsiruumides, klubides, baarides ja restoranides. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kaubanduslikele kohvimasinatele täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Varustatud kahe 2,2-liitrise sisemise veepaagiga ja nelja sõltumatult juhitava kuumutusplaadiga – see tähendab, et saate täita kaks täis 1,8-liitrist kannu ja hoida neid soojana enne masina uuesti täitmist.
- Kuni 280 tassi tunnis (33,4 liitrit)
- Mahutavus (kann): 2 x 1,8 liitrit
- Mahutavus (paak): 2 x 2,2 liitrit
- Valmistamistemperatuur: +92°C kuni +96°C
- Valmistamisaeg: 6 kuni 7 minutit
- Võimsus: 2×2,02 kW
- Toiteallikas: 230 V / 1 faas
- Varustatud standardse UK pistikuga
- Kaasa 4 klaaspurki
- “Pumba stiilis” valmistamissüsteem, iga kanni jaoks ainult värske vesi
- Kuumutage valmistamisvesi ainult vajadusel, kõige energiatõhusam.
- Kohv valmistatakse optimaalsel temperatuuril
- Kohv hoitakse alati optimaalsel temperatuuril
- Kolmekordne ohutuskaitse
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 515 mm |
| Kõrgus | 505 mm |
| Laius | 500 mm |
| Kaal | 10,6 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2 x 1,8 liitrit (potid) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2 x 2020W |
| Materjal | Värvitud teras & roostevaba teras |
| Kaasas | 4 potti |
| Tootmine | Kuni 280 tassi tunnis (33,4 liitrit) |
| Temperatuur | +92 kuni +96°C |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Mahutavus (paak) | 2 x 2,2 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jahutatav Maitseaine Hoidja koos 3xGN1/6-100mm kaanega plastmahutitega | Adexa CHP06B
In stock
Algne hind oli: 97,64 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kann blenderile Adexa E5 | Adexa E5JUG
In stock
Algne hind oli: 151,14 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kohvikann 1,8 liitrit roostevabast terasest põhjaga | Adexa VP0065
In stock
Algne hind oli: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Polükarbonaadist mõõtekann, 1 liiter, tugev | Adexa QY0311003
In stock
Algne hind oli: 11,72 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Premium kuuma vee/kohvi urn 13 liitrit | Adexa SCU13A
In stock
Algne hind oli: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (ei sis. KM)Professionaalne tsitrusepress 180W | Adexa CJ4
In stock
Algne hind oli: 310,96 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (ei sis. KM)Pumbaga Termoskann 2,2 Liitrit | Adexa Ap022
In stock
Algne hind oli: 65,76 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Valamu segisti kokkukäiv kraaniga, roostevaba teras, ühe hoovaga | Adexa STFR01
In stock
Algne hind oli: 111,65 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Veiniklaasi hoidik kuldne lakke pikkus 400mm 4 veiniklaasile | Adexa WGB18500400G
In stock
Algne hind oli: 22,93 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik kuldne seinale kinnitatav pikkus 300 mm 15 veiniklaasi | Adexa WGA58500300G
In stock
Algne hind oli: 57,17 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)
