Kaubanduslik roostevabast terasest valamukapp 1200x600x900mm 1 kauss paremal 3 sahtlit pritsmekaitsega | Adexa DSA601202D3DR
Algne hind oli: 1407,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik roostevabast terasest valamu ja hoiuseade: üks kauss, 2 liuguksi ja 3 sahtlit
Maksimeerige efektiivsust ja organiseeritust oma kaubanduslikus köögis selle kvaliteetse roostevabast terasest valamu ja hoiuseadme kombinatsiooniga. Disainitud optimaalset ruumikasutust ja hügieeni silmas pidades, ühendab see seade praktilise pesemiskoha piisava ja kergesti ligipääsetava hoiustamisega.
Peamised omadused:
- Üksik kaubanduslik valamu: heldelt suurusega kauss pakub pühendatud ala tõhusaks suurte pottide, pannide ja nõude pesemiseks, loputamiseks ja leotamiseks.
- Hügieeniline roostevabast terasest konstruktsioon: täielikult vastupidavast toitlustustasemel roostevabast terasest valmistatud. See mittepoorne materjal on korrosioonikindel, erakordselt lihtne puhastada ja vastab kõigi professionaalsete toiduteeninduskohtade rangetele hügieeninõuetele.
- Ruumi säästvad liuguksed: suur valamualune kapp on suletud kahe sujuvalt liikuva liuguksega. See disain ei vaja avamiseks lisaruumi, muutes selle ideaalseks kitsastes ja tiheda liiklusega koridorides ning maksimeerides ligipääsu suurtele hoiustamisaladele (nt kemikaalid, prügikastid või puhastusvahendid).
- Integreeritud kolmesahtline üksus: sisaldab kolme tugevat, täielikult välja tõmmatavat sahtlit peamise kapi kõrval. Need pakuvad jaotatud, tolmuvaba hoiustamist väiksematele olulistele esemetele nagu söögiriistad, pakendimaterjalid, kokatööriistad või ettevalmistusvahendid, hoides need mugavalt käeulatuses.
- Pritsmekaitse: integreeritud tagumine pritsmekaitse kaitseb seinu ja ümbritsevaid pindu vee ja toidutilkade eest, tagades puhtama ja hügieenilisema töökeskkonna.
- Tugev tööpind: tugevdatud tööpind tagab erakordse tugevuse ja stabiilsuse, olles nii ettevalmistusala kui ka spetsiaalne äravoolupind valamu kõrval.
- Reguleeritav stabiilsus: kõrgust reguleeritavad jalad võimaldavad seadme täiuslikult tasandada ebatasasel põrandal, tagades maksimaalse stabiilsuse kasutamise ajal.
Täiuslik kõik-ühes lahendus pesemiseks ja organiseeritud hoiustamiseks hõivatud restoranides, kohvikutes ja toitlustusasutustes.
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm (+100 mm tagasein) |
| Laius | 1200 mm |
| Kaal | 42kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 400 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 250 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 400 mm |
| Uksed | Topeltuksed |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 1 kauss paremal |
| Pritsmekaitse / Äär | 100 mm |
| Tööpind | Laineplaadi disain |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
| Sahtel(d) | 3 sahtlit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Mahalaadimislaud Parempoolne 600x650x850mm Ilma alumise riiulita Ilma pritsmekaitseta Roostevaba teras | Adexa SWT6065L
In stock
Algne hind oli: 274,61 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Nõudepesumasina alusraam nõudepesumasinatele, mille laius on 565-590mm ja sügavus 600-700mm | Adexa DWS01B
In stock
Algne hind oli: 140,19 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Algne hind oli: 932,75 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Professionaalne töölaud Roostevabast terasest, Alusriiul Pritsmekaitse 1500x600x900mm | Adexa W218E60150B
In stock
Algne hind oli: 581,06 €.237,72 €Current price is: 237,72 €. (ei sis. KM)Riiul/Käru Roostevaba teras GN1/1 6 tasandit | Adexa RT1106
In stock
Algne hind oli: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Algne hind oli: 11,61 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Algne hind oli: 431,50 €.177,18 €Current price is: 177,18 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)
