Kaubanduslik seinariiul, must pulbervärvitud teras 600x300x190mm | Adexa WSPC30060
Tootekood: WSPC30060
EAN: 5056465099023
Sügavus 300 mm
Kõrgus 190 mm
Laius 600 mm