Kaubanduslik seinariiul mustast pulbervärvitud terasest 1900x300x190 mm | Adexa WSPC30190
Tootekood: WSPC30190
EAN: 5056465099153
Sügavus 300 mm
Kõrgus 190 mm
Laius 1900 mm