Professionaalne kääritus-, kerkimis- ja hoidmikapp 15 + 15 tasandit isoleeritud | Adexa WHHPC40IS
4625,43 € Algne hind oli: 4625,43 €.1988,94 €Current price is: 1988,94 €. (ei sis. KM)
Professionaalne lauatikk Maria roostevaba teras 202mm | Adexa WB10106
1,28 € Algne hind oli: 1,28 €.0,44 €Current price is: 0,44 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik töölaud roostevabast terasest 3 taset Ruudukujulised jalad 1800x700x900mm | Adexa DW3T18070
Tootekood:
DW3T18070
EAN: 5056465080380
595,22 € Algne hind oli: 595,22 €.246,36 €Current price is: 246,36 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kaal | 36kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Lahtivõetud |
| Kõrgus (pritsmekaitse/serv) | Ei |
| Riiulid | 3. Alumine riiul fikseeritud 150 mm juures. Keskmine riiul reguleeritav. |
| Materjal | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Kaubanduslik töölauad roostevabast terasest 3 tasandit tagasein ruudukujulised jalad 1400x600x900mm | Adexa DW3T14060B
In stock
Kaubanduslik töölaud roostevabast terasest 3 tasandit, tagasein, ruudukujulised jalad 1800x700x900mm | Adexa DW3T18070B
In stock
Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Premium kaubanduslik töölaud roostevabast terasest ilma alumise riiulita, äärega 1800x600x900mm | Adexa DW18060
Available on backorder
Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Roostevabast terasest Gastronorm kaan GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Roostevabast terasest GN nõu Käepidemega GN1/2 Sügavus 150mm | Adexa 8126H
In stock
Seinariiul koos riputusnagiga, 6 konksu, roostevaba teras, 600x300x254mm | Adexa WHPR603025
In stock
Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul nelikantjalad 1200X700X850Mm | Adexa Hwt12070
In stock
Veiniklaaside hoidik hõbedane lakke kinnitatav Pikkus 400mm 4 veiniklaasi | Adexa WGB18500400S
In stock
