Laualeht Display Külmik 58 liitrit 2 riiulit Must 1 tasane uks | Adexa CL58B
Algne hind oli: 784,46 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)
Professionaalne jahutatud eksponeerimiskapp, suurepärane kookide ja saiakeste esitamiseks kohvikutes, restoranides või poodides. Väärtuslik jahutusega display-seade. Täiuslik lauapealne display-külmik äriliseks kasutamiseks.
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 368 mm |
| Kõrgus | 810 mm |
| Laius | 428 mm |
| Kaal | 32kg |
| Garantii | Garantii puudub. Tagastust ei aktsepteerita. |
| Mahutavus | 58 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 220W |
| Riiulid | 2 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +12°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Valgustus | LED |
| Võimsuse tarbimine | 804 kWh/aastas |
| Ekraani pindala (m²) | 0,6 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
B KVALITEEDIGA Kaubanduslik Käte- ja Poti Pesu Valamu Roostevaba Teras 1 kauss Splashback 1800x500x900mm Ümarad jalad | Adexa PSR18050 B KVALITEET
In stock
Algne hind oli: 835,29 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)B KVALITEEDIGA Kaubanduslik sile grillplaat 730x470x240mm 4.4kW Elektriline | Adexa HEG820 B KVALITEET
In stock
Algne hind oli: 356,91 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Demo kommertslik elektriline pitsahäll 2 kambriga 1+1 pitsat x 30cm 400°C Digitaalsed juhtnupud 5.2kW 230V | Adexa PS442E
In stock
Algne hind oli: 580,42 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik elektripitsaahi 2 kambriga 400x400mm 350°C mehaaniline juhtimine 3.9kW 230V | Adexa PS442
In stock
Algne hind oli: 587,22 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik induktsioonpliit põrandale 4 x 3.5kW | Adexa CX140D
In stock
Algne hind oli: 1433,91 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik külmade jookide dispenser 3 x 16 liitrit | Adexa LSJ16LX3
In stock
Algne hind oli: 1020,76 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik toidusoojendaja 3 sahtlit 3kW | Adexa HW83
In stock
Algne hind oli: 1817,40 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik töölaud roostevabast terasest alumise riiuli ja äärega 1800x600x900/1000mm | Adexa WT60180
In stock
Algne hind oli: 532,19 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik tööpinna põrandakapp liugustega roostevaba teras 1600x700x850mm | Adexa VTC167SLS
In stock
Algne hind oli: 1290,79 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)Must terasest tool musta vinüülpolsterdatud istme ja musta seljatoega | Adexa GS694BSBB_bgrade
In stock
Algne hind oli: 150,91 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Tammepuust tool naturaalvärviga, hele punutud köisest iste | Adexa GS60575NBE
In stock
Algne hind oli: 425,84 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Vaakumpakendaja topelt tihendusribaga 14 liitrit | Adexa SV041
Available on backorder
Algne hind oli: 1960,89 €.843,18 €Current price is: 843,18 €. (ei sis. KM)
