Perforeeritud seinariiul 1 tase Roostevaba teras 600x350x254mm | Adexa WSW35060P
Tootekood: WSW35060P
EAN: 5056465080687
Sügavus 350 mm
Kõrgus 254 mm
Laius 600 mm