Praeplaat ja Fritüür Combo 760x630x460mm 2.8+3kW Elektriline | Adexa HEG908
EAN: 5056465076352
Algne hind oli: 833,68 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)
Pannkoogiplaat ja sügavfritüürikomplekt on suurepärane abiline ühtlase praetud ja krõbeda toidu valmistamiseks, nagu friikartulid, sõõrikud, fritüürid, sibularõngad, krevettide rullid jne. Lisaks on sellel lauapinnale mõeldud pannkoogiplaat pannkookide, krõbeda peekoni, fajitade, omlettide grillimiseks jne. Ideaalne valik nii koduseks kui ka äriliseks kasutamiseks.
- See lamegrill koos fritüüriga on valmistatud toidukvaliteediga roostevabast terasest, tugevdatud ja vastupidava konstruktsiooniga, disainitud esipoolse rasvavooliku ja sileda pinnaga, mida on lihtne puhastada ning mis ei roosteta kergesti.
- Kummist jalad hoiavad masina stabiilsena lauapinnal.
- Eraldi võimsuse nupud, pannkoogi- ja fritüürivõimsust saab reguleerida sõltumatult.
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 460 mm |
| Laius | 900 mm |
| Kaal | 25kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | Sile ülaosa |
| Mahutavus | 8 liitrit (praepann) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 3000W+2800W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C (pann) / +60°C kuni +200°C (praepann) |
| Mõõtmed (küpsetusala) | 550x330mm (pann) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Chafer kaanega GN1/1 roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301B
In stock
Algne hind oli: 322,33 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Ribidega, Keskmine, 1 Tsoon, 3Kw Elektriline | Adexa Wheg818Afr
In stock
Algne hind oli: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Vürtside Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 3Xgn1/9-100Mm Panne Ning Kaanega Peaosasid | Adexa Chrlf04B2
In stock
Algne hind oli: 278,56 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
