Professionaalne Elektrigrill 1 tsoon 1.4 kW Ribidega Malmist Pealis | Adexa GP3030EW
EAN: 5056465089598
Algne hind oli: 342,56 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)
Esmaklassiline ja kvaliteetne ärikasutuseks mõeldud grillpann. Sobib enamikele toitlustus- ja restoraniettevõtetele, kes otsivad ruumisäästlikku, kuid võimsat grill- ja praadimisseadet.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 390 mm |
| Kõrgus | 195 mm |
| Laius | 430 mm |
| Kaal | 18kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | Sooniline |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1400W |
| Materjal | Roostevaba teras ja malm |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Tsoonid | 1 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Chafer kaanega GN1/1 roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301B
In stock
Algne hind oli: 322,33 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Lauapealne süvend GN nõudele, Sisaldab 4Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm | Adexa Chd04A2
In stock
Algne hind oli: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
