Professionaalne Elektriline Grill 2 tsooni 4,6 kW Sile/Ribiline Malmpind | Adexa GP7050EGW
EAN: 5056465075539
Algne hind oli: 690,91 €.285,28 €Current price is: 285,28 €. (ei sis. KM)
Premium kvaliteediga äriline grillplaat. Sobib enamikule toitlustus- ja restoraniettevõtetele, kes otsivad ruumisäästlikku, kuid võimsat grilli ja praadimisplaati.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 530 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Laius | 700 mm |
| Kaal | 37kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | 1/2 sile, 1/2 soonitud |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2 x 2300W |
| Materjal | Roostevaba teras ja malm |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Tsoonid | 2 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Bain Marie 4 kuuma potti 4×3,5 liitrit | Adexa BMP44
In stock
Algne hind oli: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Rippuv Konsool Ribaküttekeha, Valgustuse ja Kettidega 900mm | Adexa XDHHB900N
In stock
Algne hind oli: 374,52 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)
