Professionaalne fermentatsiooni, kergitamise ja hoidmise kapp 6-korruseline isoleeritud | Adexa WHHPC10IS
Algne hind oli: 2047,57 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik isoleeritud hoidmis- ja kergituskapp, mida kasutatakse sageli kanasoojendajana või bankettkäru, mis vastab kõrgeimatele disaini, funktsionaalsuse ja ergonoomika nõuetele. Tänu temperatuuri reguleerimisele kraadi täpsusega ja suurepärastele isoleerimisomadustele tagab see parima võimaliku toitlustuskvaliteedi – isegi pikemate ooteaegade korral. Suure mahutavusega hoidmikapp, mis hoiab teie gastronorm-pannid ohutul, serveerimiseks valmis temperatuuril väga hea soodushinnaga.
- Mahutab 6 x GN1/1 alust ja 600×400 mm küpsetusaluseid
- 180° täielikult avanev uks
- +30°C kuni +85°C
- LED-ekraan eemaldataval alumisel juhtimissahtlil
- Lihtne puhastada ja hooldada
- 535x825x880 mm
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 825 mm |
| Kõrgus | 880 mm |
| Laius | 535 mm |
| Kaal | 48kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 6 x GN1/1 või 600×400 alustalad |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1500W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +30°C kuni +85°C |
| Kontrollid | Käsitsi juhtimine LED-ekraaniga |
| Uks | 180° täis pööre |
| Niiskuse kontroll | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Elektriline Marmiit GN1/1 Roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301BE
In stock
Algne hind oli: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Lauanõude hoidik kaanega, sisaldab 4xGN1/4-100mm mahutit roostevabast terasest | Adexa CHE04AFL
In stock
Algne hind oli: 267,77 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidja, Mis Sisaldab 3Xgn1/6-100Mm Anumaid Ja Kaasi | Adexa Chd03A
In stock
Algne hind oli: 169,84 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Pikendatav soojuslamp roosa kuld | Adexa A65121506
In stock
Algne hind oli: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)sile praadimispind, keskmine, 1 tsoon, 3 kW, elektriline | Adexa WHEG818AF
In stock
Algne hind oli: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)
