Professionaalne Gelato ja Jäätise Serveerimislett 7 vanni Sirge esikülg Valge | Adexa DW7
EAN: 5056465039944
Algne hind oli: 6154,90 €.2594,30 €Current price is: 2594,30 €. (ei sis. KM)
Hoia ja eksponeeri jäätist stiilselt selle jäätise eksponeerimislauaga. Tugevast ja atraktiivsest anodeeritud alumiiniumist ning klaasist konstruktsiooniga lett on hügieeniline ja lihtsasti ligipääsetav abistava teeninduse jaoks. Saad kaunilt eksponeerida, korraldada ja müüa erinevaid maitsvaid gelato valikuid.
Dokumendid
Palun vaata täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 850 mm |
| Kõrgus | 1300 mm |
| Laius | 1052 mm |
| Versioon | Sirge esikülg |
| Mahutavus | 7 vannit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | -12°C kuni -22°C |
| Valgustus | Jah |
| Võimsuse tarbimine | 4142 kWh/aastas |
| Ekraani pindala (m²) | 1.6 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
