Professionaalne hakklihamasin 350 kg/h roostevaba teras | Adexa DQ32
EAN: 5056465035243
Algne hind oli: 1437,32 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (ei sis. KM)
See professionaalne lihaveoki seeria lihaveski suudab töödelda muljetavaldava koguse liha tunnis, muutes selle ideaalseks lihapoodidele, koolidele, haiglatele, suurtele restoranidele, hotellidele ja muudele asutustele. See veski tagab iga kord täiusliku lõike, lihtsustades hakkliha tootmist maitsvaks lambapirukaks või Bolognese kastmeks. See garanteerib kõrge jõudluse võimsa 1100W tugeva ja ventileeritud mootoriga.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 420 mm |
| Kõrgus | 520 mm |
| Laius | 600 mm |
| Kaal | 65kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2200W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 2 perforatsiooniga plaati (5mm/8mm), roostevabast terasest lõiketeraga nuga |
| Tootmine | 350kg/h |
| Vürstipea suurus | #32 / Ø100mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 mm ketas Adexa DQ8 lihaveskile roostevaba teras | Adexa DQGP8-5
In stock
Algne hind oli: 44,29 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Hakklihamasina tigu Adexa DQ32 roostevaba teras | Adexa DQWS32
In stock
Algne hind oli: 215,94 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Hamburgeripress Ø100Mm | Adexa Hm100
In stock
Algne hind oli: 310,37 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Hamburgeripress Ø130Mm | Adexa Qy0707
In stock
Algne hind oli: 109,78 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Käsitsi Vorstilõikur 17,5 Mm | Adexa Whsc2
In stock
Algne hind oli: 261,45 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik burgeripress 100mm/4 tolli | Adexa CBP100
In stock
Algne hind oli: 344,18 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Lehtvispel planeetmikserile 20 liitrit | | Adexa B20-LB
In stock
Algne hind oli: 122,75 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Lehtvispel planetaarmikserile, 30 liitrit | | Adexa B30-LB
In stock
Algne hind oli: 169,38 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Manuaalne hakklihamasin lauapealne | Adexa MG001
In stock
Algne hind oli: 45,46 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Reguleeritav ühe burgeri vorm | Adexa HHCMX050
In stock
Algne hind oli: 46,02 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Tööstuslik luusaag 1650mm roostevabast terasest | Adexa JG210C
In stock
Algne hind oli: 1031,48 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Vorstipüstol 5-Liitrine Roostevabast Terasest Vertikaalne | Adexa Mx022V5L
In stock
Algne hind oli: 477,94 €.194,48 €Current price is: 194,48 €. (ei sis. KM)
