Professionaalne lihaveski 120kg/h roostevaba teras | Adexa DQ12
EAN: 5056465035236
Algne hind oli: 619,38 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)
See professionaalne lihaveski lihunikeseerias suudab töödelda muljetavaldava koguse liha tunnis, muutes selle ideaalseks lihapoodidele, koolidele, haiglatele, suurtele restoranidele, hotellidele ja muudele asutustele. See veski lõikab iga kord täiuslikult, muutes hakkliha valmistamise lihtsaks maitsva lambapiruka või Bolognese jaoks. Tagab kõrge jõudluse võimsa 1100W vastupidava ja ventileeritud mootoriga.
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 280 mm |
| Kõrgus | 390 mm |
| Laius | 430 mm |
| Kaal | 22kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 850W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 2 perforatsiooniga plaati (5mm/8mm), roostevabast terasest lõiketeraga nuga |
| Tootmine | 120kg/h |
| Vürstipea suurus | #12 / Ø70mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
30-liitrise planeetmikseri taignakonks | | Adexa B30-DH
In stock
Algne hind oli: 169,64 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)4mm hakklihamasina ketas Adexa DQ12 Roostevaba Teras | Adexa DQGP12-4
In stock
Algne hind oli: 56,42 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)5 mm ketas Adexa DQ8 lihaveskile roostevaba teras | Adexa DQGP8-5
In stock
Algne hind oli: 44,29 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)8 tera ja pressraud kartulilõikuri jaoks | Adexa CP08
In stock
Algne hind oli: 33,78 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Hamburgeripress Ø150Mm | Adexa Hm150
In stock
Algne hind oli: 398,45 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik burgeripress 130mm/5 tolli | Adexa CBP130
In stock
Algne hind oli: 354,59 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Lehtvispel planeetmikserile 20 liitrit | | Adexa B20-LB
In stock
Algne hind oli: 122,75 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)Mikseri otsik planetaarmikserile 10 liitrit | | Adexa B10-LB
In stock
Algne hind oli: 86,62 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (ei sis. KM)Professionaalne hakklihamasin 350 kg/h roostevaba teras | Adexa DQ32
In stock
Algne hind oli: 1437,32 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne spiraalne taignasegaja 40 liitrit Fikseeritud pea Fikseeritud kauss 2 kiirust 230V/1 faas | Adexa SH40
Available on backorder
Algne hind oli: 2054,88 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Tööstuslik luusaag 1650mm roostevabast terasest | Adexa JG210C
In stock
Algne hind oli: 1031,48 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Varutera Adexa lihasaele MX02919 19''/480mm roostevaba teras | | Adexa MX02919B
In stock
Algne hind oli: 16,24 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)
