Professionaalne planetaarmikser 30 liitrit 3 kiirust | Adexa B30
EAN: 5056465001682
Algne hind oli: 1511,99 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)
Hea hinna ja kvaliteedi suhtega üldotstarbeline planeetmikser. Sellel on palju kasutusvõimalusi ning seetõttu sobib see ideaalselt pagaritöökodadele, pitsarestoranidele, restoranidele või igale teisele ärilisele toitlustusettevõttele. Seda saab kasutada toidutöötlejana, pagarimikserina, professionaalse lauamikserina või tainamikserina. Lühidalt öeldes väga mitmekülgne professionaalne vertikaalne mikser.
- Roostevabast terasest turvakaitsed
- 3 kiirust
- Sobib kuni maksimaalselt 6 kg kuivjahu jaoks
- Mahutavus: 30 liitrit
- Komplektis roostevabast terasest vispel, tainakouk ja lame segaja
- 230V / 13 amprit
- Paigaldatud standardne Ühendkuningriigi pistik
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 575 mm |
| Kõrgus | 960 mm |
| Laius | 440 mm |
| Kaal | 80kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 30 liitrit / 6 kg kuiv jahu |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1500W |
| Kaasas | Pritsmekaitse, vispel, taignakonks, lame segaja (roostevaba teras) |
| Värv | Hõbe |
| Kiirused | 3 |
| Pöörlemiskiirus (RPM) | 142 – 234 – 429 |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Garneeringu karp / Kastme anum Kaane ja 3 Osaga Roostevaba Teras ja Plastik | Adexa CHB03
In stock
Algne hind oli: 44,26 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainehoidik, sisaldab 3xGN1/6-100 mm anumaid ja klapklappe | Adexa CHD03APCFL
In stock
Algne hind oli: 154,86 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Maitseainenõude Hoidja, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01Pcfl
In stock
Algne hind oli: 318,38 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete nõude Hoidja, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01Dpcfl
In stock
Algne hind oli: 317,91 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Pitsaahi Elektriline 1 kamber 500×500 350°C Mehaanilised juhtimisseadmed 4.2kW 220V | Adexa BSD101500500
In stock
Algne hind oli: 1512,34 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Professionaalne planetaarmikser 20 liitrit, 3 kiirust | Adexa B20
In stock
Algne hind oli: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (ei sis. KM)
