Professionaalne praepann roostevabast terasest Teflon mittetakkuv 11''/280mm | Adexa SE32805N
Tootekood: SE32805N
EAN: 5056465006373
  • Suletud tüüpi põhi induktsioonküpsetuseks ja ühtlaseks soojuse jaotuseks
  • Tugevad käepidemed mitmepunktilise kinnitusega poti pinnale, mis ei kuumene
  • Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest sügavjoonistustehnoloogiaga
  • Happetaluv
  • Satiinviimistlusega pinnad kõrgläikega poleeritud tugeva äärega
Lisateabe saamiseks vaadake jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
Kõrgus 50 mm
Garantii 22 kuu varuosade garantii
Materjal Roostevaba teras ja teflon
Diameeter 280 mm (ülemine) / 220 mm (alumine)