Professionaalne Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul 600x800x900mm | Adexa DWT80060
Tootekood: DWT80060
EAN: 5056465095179
  • Ruutjalad
  • Valmistatud roostevabast terasest
  • Tugevdatud tööpind
  • Tööpind on valmistatud kahekordse seinaga roostevabast terasest
Lisateabe saamiseks vaata palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 800 mm
Kõrgus 900 mm
Laius 600 mm
Kaal 21 kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Kokkupanek Kokku pandud
Alumine riiul Jah
Materjal Roostevaba teras
Paksus 0,8 mm