Pudelite hoidik Roostevabast terasest 1050x105x135mm | Adexa SRS10510
Tootekood: SRS10510
EAN: 5056465081530
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon’.
Sügavus 105 mm
Kõrgus 135 mm
Laius 1050 mm