riputatav konsool koos ribakütteseadme, valgustuse ja kettidega 1800mm | Adexa XDHHB1800N
Tootekood: XDHHB1800N
EAN: 5056465029518
Dokumendid
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 200 mm
Kõrgus 75 mm / 115 mm (kinnitusdetailidega)
Laius 1800 mm
Kaal 6,6 kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Toiteallikas 230V / 1 faas
Võimsus 1800W