Roostevabast terasest GN-nõu GN1/4 Sügavus 100 mm | Adexa E8014100-8144
Tootekood: E8014100-8144
EAN: 5056465019199
Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, need kutselikud gastronorm-kandikud on iga professionaalse restorani köögi oluline lisand. See anum mõõdab 265 x 162 x 100 mm ja mahutab 2,5 liitrit.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘ Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 162 mm
Kõrgus 100 mm
Laius 265 mm