Roostevabast terasest GN-nõu pann GN1/6 sügavus 100 mm | Adexa E8016100-8164
Tootekood: E8016100-8164
EAN: 5056465016471
Valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, need kommertsliku toitlustuse gastronorm alused on iga professionaalse restorani köögi oluline lisa. See anum mõõdab 176 x 162 x 100 mm ja mahutab 1,5 liitrit.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 162 mm
Kõrgus 100 mm
Laius 176,5 mm