Roostevabast terasest segamiskausi käru koos kausi ja 2 riiuliga 514x350x838mm | Adexa MBXS001
EAN: 5056850819021
Algne hind oli: 217,95 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 350 mm |
| Kõrgus | 838 mm |
| Laius | 514 mm |
| Kaal | 6kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 20 liitrit |
| Rattad | 4 ratast (2 piduritega) |
| Riiulid | 2 |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Mõõtmed (kauss) | Läbimõõt: 530 mm, Kõrgus: 170 m |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist kandurriiul 1219x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR12220
In stock
Algne hind oli: 170,68 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Bistro söögitool Plastik Must Sees & Väljas | Adexa WW6044B
In stock
Algne hind oli: 112,03 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Ergonoomiline Kaelapadi Memoryfoam Bambu Mälumaht 50x31cm 250GSM | Siexa MFP50311
In stock
Algne hind oli: 11,64 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ümmargune Lauaplaat Pööratav Mahagoni & Must Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Algne hind oli: 130,06 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Must Terasest Tool Musta Vinüülpolstri ja Istmega & Musta Vinüülpolstriga Seljatugi | Adexa GS65VBSBB
In stock
Algne hind oli: 188,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Must terasest tool triivpuidust istme ja seljatoega | Adexa GS65VDWSDWB
In stock
Algne hind oli: 210,82 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Pizzalabidas Kokkupandav käepide Roostevaba teras 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Algne hind oli: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Põlvepadi Bambus Memoryfoam 25x24cm 250GSM | Siexa KP2524
In stock
Algne hind oli: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)Roheline põimitud tõkestustross hõbedaste otstega 1,5 m | Adexa BR01GS
In stock
Algne hind oli: 33,96 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)serveerimis-/teenindus-/kärutõstuk Roostevabast terasest 3-kihiline 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Algne hind oli: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Söögitool PU nahkistmega Naturaalne | Adexa GSYH003N
In stock
Algne hind oli: 175,05 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Sügav alusega teeninduskäru roostevabast terasest 2-korruseline 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Algne hind oli: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)
