Roostevabast terasest Valamu 1800x600x900mm, 2 kaussi paremal, nõudekuivatusplaat, pritsmekaitse, alumine riiul | Adexa STT1860R
EAN: 5056465088041
Algne hind oli: 1112,88 €.475,54 €Current price is: 475,54 €. (ei sis. KM)
See on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe professionaalsele topelt toitlustusvalamule. Tugev, kvaliteetne, täielikult roostevabast terasest professionaalne valam, mis vastab toiduteeninduse ja restoranitööstuse kõrgetele kvaliteedistandarditele. Turul odavate alternatiivide hulka ei kuulu tsingitud osi!
- Roostevabast terasest konstruktsioon
- 1 eelpuuritud kraanikaevu auk iga valamu kausi kohta
- Reguleeritavad jalad
- Pritsmevastane 100mm
- Komplektis tasapinnaliselt kokkupandav
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm (+100 mm tagasein) |
| Laius | 1800 mm |
| Kaal | 33kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Kokkupanek | Kokku pandud |
| Sügavus (kraanikauss) | 450 mm |
| Kõrgus (kraanikausi kauss) | 280 mm |
| Laius (kraanikausi kauss) | 450 mm |
| Alumine riiul | Jah |
| Kauss (asend) | Parem |
| Jalad | Reguleeritavad jalad |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Valamu kausid | 2 keevitatud kaussi |
| Pritsmekaitse / Äär | 100 mm |
| Diameeter | 3,5'' / 89 mm (äravooluava) / 32 mm (segistiava) |
| Äravoolulauad | Jah |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Käte- Ja Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse 1800X500X900Mm Ümarad Jalad | Adexa Psr18050
In stock
Algne hind oli: 1009,08 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik roostevabast terasest poti pesu valam 1 kauss Splashback 1200x700x900mm ruutjalad | Adexa PSA12070
In stock
Algne hind oli: 603,95 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Lauariiul, Roostevaba Teras 600X370X350Mm | Adexa Whds603735
In stock
Algne hind oli: 144,52 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Nõudepesumasina alusraam nõudepesumasinatele, mille laius on 565-590mm ja sügavus 600-700mm | Adexa DWS01B
In stock
Algne hind oli: 140,19 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Potipesu Valamu Roostevaba Teras 1 Kauss Pritsmekaitse Alumine Riiul 1800X700X900Mm Ruudukujulised Jalad | Adexa Psa18070U
In stock
Algne hind oli: 932,75 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Premium Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul Pritsmekaitse 800X700X900/1000Mm | Adexa Dwt8070
In stock
Algne hind oli: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (ei sis. KM)Seadmete alus / Madal roostevabast terasest laud 550x550x400mm | Adexa WHPS5555
In stock
Algne hind oli: 176,98 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba Teras Alumine Riiul 1000X700X900Mm | Adexa Wt70100Wo
In stock
Algne hind oli: 450,59 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)Töölaud Roostevaba teras Alumine riiul Ülespööre 1400x700x900/1000mm | Adexa WT70140
In stock
Algne hind oli: 356,83 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Tööpinnaga põrandakapp liugustega, roostevaba teras, 1600x600x850 mm, pritsmekaitse | Adexa VTC166SLB
In stock
Algne hind oli: 1286,90 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)Väljastustasapind 2 tasandit roostevabast terasest 900x370x700mm | Adexa WHDS903770
In stock
Algne hind oli: 271,23 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)
