Seinale kinnitatav perforeeritud riiul, 2 astet, roostevaba teras, 800x300x600 mm | Adexa WSWB30080P
Tootekood: WSWB30080P
EAN: 5056465080793
Sügavus 300 mm
Kõrgus 600 mm
Laius 800 mm