Söögitool mustast kummipuust | | Adexa GS90003B
EAN: 5056465094912
Algne hind oli: 237,67 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)
| Sügavus | 435 mm |
| Kõrgus | 895 mm |
| Laius | 425 mm |
| Kaal | 4,5 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Materjal | Kummipuu |
| Värv | Must |
| Sügavus (iste) | 435 mm |
| Kõrgus (istme) | 465 mm |
| Laius (iste) | 425 mm |
| Laius (tagumine) | 390 mm |
| Kõrgus (tagumine) | 430 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
alumiiniumist kandurriiul 1219x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR12220
In stock
Algne hind oli: 170,68 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)alumiiniumist pukkraam 1524x508x203mm 750kg kandevõimega | Adexa DR15220
In stock
Algne hind oli: 208,73 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Bistro söögitool Plastik Must Sees & Väljas | Adexa WW6044B
In stock
Algne hind oli: 112,03 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Eksklusiivne padjapüür valge 100% puuvill 40x60cm 300TC | Siexa PCC4060W
In stock
Algne hind oli: 12,03 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Lamineeritud Ümmargune Lauaplaat Pööratav Mahagoni & Must Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Algne hind oli: 130,06 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Must Terasest Tool Musta Puidust Istme ja Musta Seljatoega | Adexa GS694BWSBB
In stock
Algne hind oli: 159,25 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (ei sis. KM)Must terasest tool triivpuidust istme ja seljatoega | Adexa GS65VDWSDWB
In stock
Algne hind oli: 210,82 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)nõudepesumasina korvikäru roostevaba teras 9 taset 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Algne hind oli: 406,44 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)riiulitega üksus 4 tasandit 1000kg 1800x450x1800mm Pulbervärvitud teras Must | Adexa WH18045180A4
In stock
Algne hind oli: 415,12 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)riiuliüksus 4 astet 1000 kg 1500x600x1800 mm Pulbervärvitud teras Must | Adexa WH15060180A4
In stock
Algne hind oli: 467,20 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (ei sis. KM)serveerimis-/teenindus-/kärutõstuk Roostevabast terasest 3-kihiline 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Algne hind oli: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Sügav alusega teeninduskäru roostevabast terasest 2-korruseline 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Algne hind oli: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)
