Sõõrikute Masin, 5 Sõõrikut Lauapealne | Adexa Hdm5
EAN: 5056465039784
Algne hind oli: 337,55 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)
Serveeri kiiresti ja lihtsalt maitsvaid ning krõbedaid vahvleid selle vahvlitegijaga. Tervita oma hotellikülalisi värskelt küpsetatud vahvlite lõhnaga või lisa oma restorani magustoidubuffetile atraktiivne vahvlijaam.
Ideaalne iseteenindusega hommikusöögibuffetide, hotelli hommikusöögibaaride, söögisaalide või iga restorani või catering-ettevõtte jaoks, kus menüüs on vahvlid.
- Taimeriga
- Kütte- ja toitelülituse indikaatorid
- Mehaaniline temperatuuri reguleerimine
Palun vaata täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 300 mm |
| Kõrgus | 245 mm |
| Laius | 335 mm |
| Kaal | 10kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 5 sõõrikut |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1500W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Taimer | Jah |
| Materjal (küpsetuspind) | Kõva emailiga kaetud malm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Chafer kaanega GN1/1 roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301B
In stock
Algne hind oli: 322,33 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Fritüür Ühe mahutiga Elektriline 6 liitrit 2.5kW Lauapealne | Adexa HEF81
In stock
Algne hind oli: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Ribidega, Keskmine, 1 Tsoon, 3Kw Elektriline | Adexa Wheg818Afr
In stock
Algne hind oli: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseaine Hoidik Koos 2Xgn1/3-100Mm Kaantega Anumatega Roostevaba Teras | Adexa Chd04B3
In stock
Algne hind oli: 194,75 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)
