Tammepuust tool naturaalvärviga, hele punutud köisest iste | Adexa GS60575NBE
Algne hind oli: 425,84 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)
| Sügavus | 405 mm |
| Kõrgus | 780 mm |
| Laius | 500 mm |
| Kaal | 4,3 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Materjal | Puit / punutud köis |
| Värv | Looduslik raam / looduslik iste |
| Sügavus (iste) | 405 mm |
| Kõrgus (istme) | 445 mm |
| Laius (iste) | 455 mm |
| Laius (tagumine) | 500 mm |
| Kõrgus (tagumine) | 350 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Saabub lattu 1–4 nädala pärast
B KIRJE Külmik Püstikapp 685 liitrit Roostevaba teras Üksik uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R650V B GRADE
Available on backorder
Algne hind oli: 1307,25 €.562,12 €Current price is: 562,12 €. (ei sis. KM)B KVALITEEDIGA Kaubanduslik Elektriline Grill 728x393mm 2 tsooni 4.4kW | Adexa WHEG820AF B KVALITEET
In stock
Algne hind oli: 408,83 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (ei sis. KM)B KVALITEEDIGA Kaubanduslik sile grillplaat 730x470x240mm 4.4kW Elektriline | Adexa HEG820 B KVALITEET
In stock
Algne hind oli: 356,91 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Demo kommertslik elektriline pitsahäll 2 kambriga 1+1 pitsat x 30cm 400°C Digitaalsed juhtnupud 5.2kW 230V | Adexa PS442E
In stock
Algne hind oli: 580,42 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik elektripitsaahi 2 kambriga 400x400mm 350°C mehaaniline juhtimine 3.9kW 230V | Adexa PS442
In stock
Algne hind oli: 587,22 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik Slushimasin 3 x 15 liitrit | Adexa XRJ15L3
In stock
Algne hind oli: 3459,76 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik toidusoojendaja 3 sahtlit 3kW | Adexa HW83
In stock
Algne hind oli: 1817,40 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik töölaud roostevabast terasest alumise riiuli ja äärega 1800x600x900/1000mm | Adexa WT60180
In stock
Algne hind oli: 532,19 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik tööpinna põrandakapp liugustega roostevaba teras 1600x700x850mm | Adexa VTC167SLS
In stock
Algne hind oli: 1290,79 €.553,37 €Current price is: 553,37 €. (ei sis. KM)Kommertslik induktsioonpliidiplaat lauapealne või põrandale paigaldatav 4 x 3.5kW | Adexa CX140A
In stock
Algne hind oli: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (ei sis. KM)Professionaalne gaasipliit 36 põletiga 24kW GN2/1 gaasiahjul 8kW | Adexa Hotmax 700 GR763
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Vaakumpakendaja topelt tihendusribaga 14 liitrit | Adexa SV041
Available on backorder
Algne hind oli: 1960,89 €.843,18 €Current price is: 843,18 €. (ei sis. KM)
