Tööstuslik luusaag 1650mm roostevabast terasest | Adexa JG210C
EAN: 5056465013432
Algne hind oli: 1031,48 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)
Raskekujuline roostevabast terasest luusaag. Ideaalne lihunikutele, restoranidele, toitlustusköökidele ja teistele hõivatud toidutöötlemise ettevõtetele. Lõikab hõlpsasti luid, külmutatud liha, kala jne.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 455 mm |
| Kõrgus | 880 mm |
| Laius | 480 mm |
| Kaal | 38,5 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | Lauaplaat |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 850W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Laius (sisemine) | 16 mm (saetera) |
| Terapikkus | 1650 mm |
| Paksus | 4 kuni 180 mm (lõikamine) |
| Diameeter | 210 mm (ratas) |
| Mõõtmed | 465×365 mm (tööpind) |
| Kiirus | 15-19 m/s (saag) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Hakklihamasina tigu Adexa DQ12 jaoks Roostevaba teras | Adexa DQWS12
In stock
Algne hind oli: 131,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Hakklihamasina tigu Adexa DQ32 roostevaba teras | Adexa DQWS32
In stock
Algne hind oli: 215,94 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Hamburgeripress Ø130Mm | Adexa Qy0707
In stock
Algne hind oli: 109,78 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Hamburgeripress Ø150Mm | Adexa Hm150
In stock
Algne hind oli: 398,45 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (ei sis. KM)Käsitsi Vorstilõikur 17,5 Mm | Adexa Whsc2
In stock
Algne hind oli: 261,45 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (ei sis. KM)Lihaveski Adexa DQ12 roostevabast terasest hakklihamasina plaat 6mm | Adexa DQGP12-6
In stock
Algne hind oli: 56,98 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Manuaalne hakklihamasin lauapealne | Adexa MG001
In stock
Algne hind oli: 45,46 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Mikseri otsik planetaarmikserile 10 liitrit | | Adexa B10-LB
In stock
Algne hind oli: 86,62 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (ei sis. KM)Professionaalne spiraalne taignasegaja 40 liitrit Fikseeritud pea Fikseeritud kauss 2 kiirust 230V/1 faas | Adexa SH40
In stock
Algne hind oli: 2054,88 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Reguleeritav Köögivilja lõikur | Adexa CMX155
In stock
Algne hind oli: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Reguleeritav ühe burgeri vorm | Adexa HHCMX050
In stock
Algne hind oli: 46,02 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Varutera Adexa lihasaele MX02919 19''/480mm roostevaba teras | | Adexa MX02919B
In stock
Algne hind oli: 16,24 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (ei sis. KM)
