Tugev Panini kontaktgrill Suur Ribitud/Sile | Adexa MLP811EKA
Algne hind oli: 386,48 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (ei sis. KM)
Grilli oma populaarseimad võileivad täiuslikkuseni selle mitmekülgse kontaktpanini grilliga! Sellel grillil on siledad malmist plaadid, mis küpsetavad võileivad ühtlaselt ja jätavad ahvatlevad grillimustrid leivale. Termostaatilised juhtnupud võimaldavad temperatuuri reguleerida, et küpsetada täiuslikul temperatuuril, samal ajal kui roostevabast terasest väliskarkass tagab pikaajalise vastupidavuse. Sobib suurepäraselt paninide, võileibade, leiva ning isegi hamburgerite ja kuesadillade grillimiseks – see mitmekülgne grill lisab teie ettevõttele mitmekesisust!
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 370 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Laius | 460 mm |
| Kaal | 14,1 kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | Sile ülaosa / lame põhi |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2300W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Materjal (küpsetuspind) | Tefloniga kaetud malm |
| Mõõtmed (küpsetusala) | 215x330mm (ülemine) / 230x345mm (alumine) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Friikartuli soojendi Gn1/2 | Adexa Xdecw8
In stock
Algne hind oli: 229,07 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)GN nõude hoidik/süvend, Sisaldab 3Xgn1/6 + 3Xgn1/9 | Adexa Chm01D
In stock
Algne hind oli: 341,80 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Ribidega, Keskmine, 1 Tsoon, 3Kw Elektriline | Adexa Wheg818Afr
In stock
Algne hind oli: 467,43 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (ei sis. KM)Grillplaat Sile/Triibuline 730X500X230Mm 4.4 Kw Elektriline | Adexa Ft822
In stock
Algne hind oli: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega Kastmete Hoidja, sisaldades 2xGN1/6-150mm kaanega plastikanumat | Adexa CHP04BD2
In stock
Algne hind oli: 65,38 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidik, Sisaldab 2Xgn1/3-150Mm Kaanega Anumaid, Roostevaba Teras | Adexa Chd04Bd3
In stock
Algne hind oli: 204,65 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (ei sis. KM)Maitseainete Hoidja, Sisaldab 2Xgn1/6-100Mm Ja 1Xgn1/3-100Mm Anumaid Kaantega Roostevabast Terasest | Adexa Chd04B2
In stock
Algne hind oli: 191,87 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Rasked Panini Kontaktgrill Üksik Ribikujuline | Adexa MLP811
In stock
Algne hind oli: 330,13 €.133,94 €Current price is: 133,94 €. (ei sis. KM)Rippuv Konsool Ribaküttekeha, Valgustuse ja Kettidega 900mm | Adexa XDHHB900N
In stock
Algne hind oli: 374,52 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, Hõbedane | Adexa A65121505
In stock
Algne hind oli: 130,66 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)
