Tugev Panini Kontaktgrill Ühepoolne Sile | Adexa MLP811B
Algne hind oli: 375,46 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (ei sis. KM)
Grilli oma populaarseimad võileivad täiuslikuks selle mitmekülgse kontakt-panini grilliga! Sellel grillil on siledad malmist plaadid, mis küpsetavad võileivad ühtlaselt ja jätavad ahvatlevad grillimärgid leivale. Termostaatilised juhtnupud võimaldavad temperatuuri reguleerida, et küpsetada täiuslikul temperatuuril, samal ajal kui roostevabast terasest välimine raam tagab pikaajalise vastupidavuse. Suurepärane paninide, võileibade, leiva ning isegi hamburgerite ja kuesadillade grillimiseks – see mitmekülgne grill lisab teie ettevõttele mitmekesisust!
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 370 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Laius | 310 mm |
| Kaal | 11kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Versioon | Sile ülaosa / sile alaosa |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 1800W |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Temperatuur | +50°C kuni +300°C |
| Materjal (küpsetuspind) | Valuraud |
| Mõõtmed (küpsetusala) | 215×215 mm (ülemine) / 225×225 mm (alumine) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
5 tk kleeppaber putukatapja Adexa E36 jaoks |
In stock
Algne hind oli: 4,02 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (ei sis. KM)Bain Marie 3 kuumpotti 3×3,5 liitrit | Adexa BMP43
In stock
Algne hind oli: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit GN1/1 Roostevaba teras Peegelviimistlus 9 liitrit | Adexa RA2301BE
In stock
Algne hind oli: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (ei sis. KM)Elektriline Marmiit Ümmargune Klaaskaanega Roostevaba teras 6 liitrit | Adexa ECD06DE
In stock
Algne hind oli: 232,09 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Jahutusega maitseainehoidja, mis sisaldab 1xGN1/3+1xGN1/6-150mm nõusid koos kaanega Plastik | Adexa CHP06BD3
In stock
Algne hind oli: 96,85 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (ei sis. KM)Kommertslik soojendusplaat roostevabast terasest GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Algne hind oli: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Maitseaineriiul Kaanega, Sisaldab 3Xgn1/4-150Mm Konteinerit, Roostevaba Teras | Adexa Che03Adfl
In stock
Algne hind oli: 234,55 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (ei sis. KM)Marmiit GN1/1 Roostevaba teras 9 liitrit | Adexa WH6331
In stock
Algne hind oli: 131,79 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (ei sis. KM)Plaatgrill Sile/Soonega Väike 1 tsoon 2kW Elektriline | Adexa WHEG810AFR
In stock
Algne hind oli: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (ei sis. KM)Riisikeetja 4/10 liitrit | Adexa CRC04
In stock
Algne hind oli: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (ei sis. KM)Soojuslamp reguleeritava kõrgusega, roosa kuld | Adexa A65121206
In stock
Algne hind oli: 138,18 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (ei sis. KM)Toidusoojendaja 1 sahtel 1kW | Adexa HW81
In stock
Algne hind oli: 719,21 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (ei sis. KM)
